Kolczyki prawdziwa miedź, OkoPana, wzór starożytny Rzym

66,98 zł
Brutto

Autorskie kolczyki Tomka Nowaka, biżuteria z miedzi, wzór antyczny starożytny Rzym.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Niezwykle ciekawe połączenie barw miedzi złotej i czerwonej, tworzy ekskluzywny produkt, będący ozdobą każdego ucha. Kolczyki wyróżnia efekt łamanego okręgu , dodatkowo otoczony miedzianą, kutą obwódką, zamykająca całość i nadający kolczykowi ekskluzywny wygląd.

Dostępne również na zamówienie w kilku rozmiarach.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

Wymiary kolczyków:

Średnica zewnętrzna: 40 mm

Waga: 16,9 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony kolczyki mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

 

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

K3