Biżuteria-ślubna-obrączka-zdrowa-okopana

80,00 zł
Brutto

Zaręczynowa, ślubna obrączka. Wykonana całkowicie z miedzi w pracowni jubilerskiej OkoPana

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Obrączka ślubna, zaręczynowa.Wypolerowana lśni niczym złoto, gładka powierzchnia doskonale odbija wszelkie źródła światła. 

Dostępna również na zamówienie w kilku rozmiarach.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

Wymiary obrączki:

Średnica: 22 mm

Szerokość: 10 mm

Rozmiar jubilerski: 29 - 31

Grubość: 1,5 mm

Waga: 7,6 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

 

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

Ob 10