Synope, czysta miedź, zdrowa biżuteria OkoPana, obrączka Ob 8

110,00 zł
Brutto

100% oryginalna antyczna obrączka ślubna z miedzi. Biżuteria najwyższej próby, z rękodzielniczej pracowni jubilerskiej OkoPana.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Bardzo starożytny i antyczny wzór na obwodzie tej obrączki sprawia że model ten wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Stosunkowo wąska, lecz poprzez grubość solidna.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary obrączki:

Średnica: 22 mm

Szerokość: 6 mm

Rozmiar jubilerski: 29 - 31

Grubość: 2 mm

Waga: 11,3 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

Ob 8