Kallisto, 100% miedź, zdrowa biżuteria OKOPANA, obrączka Ob 5

90,00 zł
Brutto

Piękna obrączka z miedzi, bez dodatków minerałów i kamieni szlachetnych. Jak cała biżuteria OKOPANA, ręcznie wytworzona, według antycznego wzoru.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Cechą charakterystyczną tego modelu są wykonane na obwodzie prążki, dzięki czemu ta obrączka wygląda wyjątkowo solidnie i plastycznie.

Widoczna wewnątrz cyfra 5 użyta do celów katalogowych, w momencie zakupu usuwana. 

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary obrączki:

Średnica: 18 mm

Szerokość: 12 mm

Rozmiar jubilerski: 17-19

Grubość: 2 mm

Waga: 8,5 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

Ob 5
1 produkt