Oko labradorytu, 100% miedź, czysty labradoryt, wyrób autorski OKOPANA, wisior W 1

370,00 zł
Brutto

Biżuteria flagowa marki. Czysta miedź, w połączeniu z prawdziwym labradorytem. Wzór autorski Ręcznego Warsztatu Jubilerskiego OKOPANA.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Przepiękny wisior w kształcie jednego z najstarszych w historii ludzkości symboli, w mitologii słowiańskiej często kojarzony z kultem sił przyrody, słońca, ognia, życia. Umiejscowione w samym środku oko z labradorytu nadaje całości magicznej formy.

 

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Wisiory OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary wisiora:

Rozmiar: 68 mm x 68 mm

Rozmiar labradorytu: 28 mm
Waga: 357 g

 

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

W 1
1 produkt