Bogini Atena - 100% miedź, antyczny wzór autorski OKOPANA, bransoleta B 2

180,00 zł
Brutto

Bransoleta lekka i subtelna, wypolerowana lśni jak złoto, wykonana z miedzi, w rękodzielniczym warsztacie jubilerskim, wzór autorski OKOPANA.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Piękna, całkowicie miedziana bransoleta, z wykonanymi antycznymi zdobieniami. Artystyczny artystyczny wzór oraz krój to gwarancja niepowtarzalności tej ozdoby.

 

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Bransolety OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie, klejenie.

 

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary bransolety:

 

Obwód: 170 mm

Szerokość: 14 mm (w najwęższym miejscu) - 30 mm (w najszerszym miejscu)

Grubość: 1 mm

Waga: 77 gram

 

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

 

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

B 2