Kolczyki Miedź+eukaliptus, biżuteria OkoPana

PLN69.99
Tax included

Wyjątkowe kolczyki wykonane z łusek nasiennych eukaliptusa. Wzór nawiązuje do najstarszej cywilizacji na Ziemi Aborygenów Australijskich. Biżuteria dla kobiet odważnych, ekstrawaganckich i ... podróżniczek.

Quantity
Last items in stock

Oryginalne kolczyki miedziane, zwieńczone ozdoba w kształcie dzwoneczka, wykonanego z naturalnych…..Produkt dla odważnych Pań, lubiących się wyróżniać.

Dostępne również na zamówienie w kilku rozmiarach.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

Wymiary kolczyków:

Długość: 40 mm

Waga: 4,7 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony kolczyki mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

K 9
1 Item