Kolczyki z miedzi, biżuteria Okopana wzór starożytna Grecja

PLN65.00
Tax included

Kolczyki z miedzi, wzór ze starożytnej Grecji, biżuteria pokryta patyną. OkoPana dla prawdziwej damy.

Quantity

Niepowtarzalne kolczyki w kształcie koła, z falistą powierzchnią i wypukłym owalem pośrodku kolczyka w kolorze fioletowo-turkusowym. Połączenie wyjątkowo modnych w tym sezonie barw tworzy efekt kolorystycznej tęczy, możliwy do uzyskania tylko na wyrobach z miedzi  autorską metodą OkoPana.

Dostępne również na zamówienie w kilku rozmiarach.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

Wymiary kolczyków:

Średnica zewnętrzna: 47 mm

Waga: 16,8 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony kolczyki mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

 

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

K2
10 Items