Kolczyki, miedź, biżuteria, oryginał OkoPana, K1

PLN55.00
Tax included

Kolczyki z miedzi, klasyczny, antyczny wzór biżuterii. Autorska, oryginalna kolekcja OkoPana.

Quantity

Kolczyki koła z czystej miedzi w pięknym bordowym odcieniu. Kolczyki, na które zwróci uwagę każda elegancka Pani. Klasyczne koła w przepięknej bordowo – lśniącej barwie, z otworem w środku. Podkreślą każdą damską fryzurę, zarówno upięte w koczka, jak i rozpuszczone do ramion. W promieniach słońca nabierają blasku, podkreślając atuty miedzi.

Dostępne również na zamówienie w kilku rozmiarach.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

Wymiary kolczyków:

Średnica zewnętrzna: 45 mm

Średnica wewnętrzna: 13 mm

Waga: 11,4 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony kolczyki mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

 

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

K 1
4 Items