Biżuteria-Z Orłem w Koronie-pierścionek-sygnet-kolekcja-narodowa-zdrowa-oryginalna OkoPana

PLN550.00
Tax included

Zestaw biżuterii dla prawdziwych patriotów. Wpinka, broszka oraz sygnet lub pierścionek. Wszystko wykonane przez polską Pracownię Antycznej Biżuterii Miedzianej OkoPana ze Stalowej Woli.

Quantity
Last items in stock

Kolekcja biżuterii przygotowana z myślą o nadchodzącej 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Święto Odzyskania Niepodległości, to czas dumy z heroizmu, siły i wiary w Niezłomność Narodu Polskiego, budowanego pracą ludzkich rąk i umysłów.

Trzeba mieć "Stalową Wolę", by o naszą wolność zawsze dzielnie walczyć i Orła w Koronie dumnie w sercu nosić️.

Zestaw składa się z wpinki męskiej, broszki damskiej oraz sygnetu lub pierścionka. Wszystko w antycznym stylu, wzorowanym na ozdobach noszonych przez pionierów  Państwa Polskiego.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria jest wytwarzana autorskimi metodami polegającymi na  skuwaniu kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, dzięki noszeniu biżuterii Okopana organizm automatycznie pobiera dzienną niezbędną dawkę tego pierwiastka.

Pierścienie OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

K 1
1 Item