Bóg Marsa-koral-miedź-antyk-biżuteria-pierścień P 16

PLN200.00
Tax included

Doskonały na każdą okazję pierścień z cudownym, czerwonym koralem. Zdrowa biżuteria Okopana w królewskim wydaniu.

Quantity
Last items in stock

Pierścień Bogów - dzięki połączeniu miedzi i oryginalnego, pochodzącego z Morza Śródziemnego Korala Czerwonego stanowi przykład jubilerskiego kunsztu OkoPana. Widoczne w czerwieni biżuterii ubytki są pochodzenia naturalnego.

Biżuterię można zestawić w komplet razem z bransoletą Księżniczka Marsa - 100% miedź, antyczny wzór autorski OKOPANA, bransoleta B 8

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria jest wytwarzana autorskimi metodami polegającymi na  skuwaniu kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, dzięki noszeniu biżuterii Okopana organizm automatycznie pobiera dzienną niezbędną dawkę tego pierwiastka.

Pierścienie OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary pierścienia:

Obwód: 21 mm    

Rozmiar jubilerski: 26

Wymiary oprawy: 24 mm

Szerokość obrączki: 11 mm

Waga: 139 g

 

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

P 16
1 Item