Lico księżyca, 100% miedź, zdrowa biżuteria OkoPana, patyna, wisior W 11

PLN135.00
Tax included

Starożytna biżuteria w formie wisiora na szyję. Charakterystyczna turkusowa patyna na powierzchni naszyjnika, 100% oryginał OkoPana.

Quantity
Last items in stock

Pięknie przyozdobiony delikatnym turkusem patyny we wgłębieniach zdobień, nieregularny i wypukły kształt, cudo antycznej myśli. Bardzo podobny do Lico Księżyca, 100% miedź, patyna, oryginalna biżuteria antyczna, wisior W 3 oraz Lico Księżyca, 100% miedź, patyna, oryginalna biżuteria antyczna, wisior W 4

 

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Wisiory OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary wisiora:

Rozmiar: 39 mm x 42 mm

Waga: 205 g

 

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

 

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

W 11
1 Item