Lico Księżyca, 100% miedź, oryginalna biżuteria antyczna, wisior W 7

PLN130.00
Tax included

Wisior na szyję, wykonany według starożytnych wzorców. Antyczny wygląd, czysta miedź, biżuteria z Jubilerskiej Pracowni "OkoPana".

Quantity
Last items in stock

Model bardzo podobny do Lico Księżyca, 100% miedź, patyna, oryginalna biżuteria antyczna, wisior W 3 Różnią się jedynie wzorem na powierzchni i brakiem turkusowego nalotu patyny.

 

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Wisiory OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary wisiora:

Rozmiar: 34 mm

Waga: 136 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

 

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

 

 

W 7
1 Item