Starożytny Wisior Antyczny, 100% miedź, ręczna robota, zdrowa biżuteria OkoPana.

PLN125.00
Tax included

Z rąk mistrza Pracowni Biżuterii Antycznej OkoPana wychodzą prawdziwe arcydzieła. Ten starożytny wisior - naszyjnik jest tego najlepszym przykładem. Wzorem najstarszych tradycji rzemieślniczych robimy ukłon w stronę historii.

Quantity
Last items in stock

Okrągła konstrukcja, wygięta w kształt sfery, w środku okrągły, dość spory otwór - zawieszka. Wzór drobnej tkaniny na powierzchni. Antyczna skromność w najczystszym wydaniu.

 

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Wisiory OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary wisiora:

Rozmiar: 41 mm

Rozmiar otworu: 13 mm

Waga: 65 g

 

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

W 6
1 Item