Kallisto, 100% miedź, zdrowa biżuteria OKOPANA, obrączka Ob 5

PLN90.00
Tax included

Piękna obrączka z miedzi, bez dodatków minerałów i kamieni szlachetnych. Jak cała biżuteria OKOPANA, ręcznie wytworzona, według antycznego wzoru.

Quantity
Last items in stock

Cechą charakterystyczną tego modelu są wykonane na obwodzie prążki, dzięki czemu ta obrączka wygląda wyjątkowo solidnie i plastycznie.

Widoczna wewnątrz cyfra 5 użyta do celów katalogowych, w momencie zakupu usuwana. 

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary obrączki:

Średnica: 18 mm

Szerokość: 12 mm

Rozmiar jubilerski: 17-19

Grubość: 2 mm

Waga: 8,5 g

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. 

Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

Ob 5
1 Item