Genesis - 100% miedź, patyna, zdrowa biżuteria OKOPANA, obrączka Ob 2

PLN90.00
Tax included

Obrączka z miedzi. Biżuteria z Warsztatu Jubilerskiego OKOPANA. Ozdoba ręcznie wytwarzana.

Quantity
Last items in stock

Piękna i niepowtarzalna obrączka, regularna powierzchnia wzbogacona mikro wyżłobieniami, dzięki patynie wyraźnie widocznymi.

Model zarówno damski, jak i męski.

Okopana to jedyny w Europie twórca Antycznej Biżuterii Miedzianej.

Biżuteria wytworzona autorską metodą skuwania kawałków miedzianej blachy.

Miedź to jeden z niezbędnych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Obrączki OKOPANA to gwarancja 100% czystości tego metalu, ponieważ podczas wytwarzania nie stosuje się żadnych technik "brudzących" typu lutowanie, zgrzewanie.

Wszystkie wyroby Okopana są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają, a noszone dzięki procesom wchłaniania przez skórę uzupełniają niezbędną dla organizmu człowieka miedź.

 

Wymiary obrączki:

Średnica: 22 mm

Szerokość: 10 mm

Rozmiar jubilerski: 28-30

Grubość: 1 mm

Waga: 5,6 g

 

Produkt dostępny również na zamówienie, w przypadku braku na stanie termin realizacji zamówienia: do 7 dni. W takim przypadku zamówiony towar może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu.

Uwaga!!!

Wszystkie wyroby Okopana podlegają naturalnemu procesowi tzw. śniedzenia.  W celu przywrócenia pierwotnego wyglądu należy biżuterię poddać procesowi polerowania.

Poprzez częste noszenie, biżuteria samoczynnie ulega procesom polerowania (skóra, odzież), przez co dłużej wygląda lśniąco i atrakcyjnie. Samo polerowanie, dzięki dostępnej w ofercie ściereczce jest bardzo proste, szybkie i skuteczne.

Ob 2
1 Item